Best Plus - Real Estate

Ναταλία Καλούσα
& Συνεργάτες

(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Νότια/Γλυφάδα - 120 τ.μ, 3 Υ/Δ, 450.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Γλυφάδα (Δ. Γλυφάδας)
Υποπεριοχή Άνω Γλυφάδα
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 450.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 120
Τιμή/τ.μ. 3.750€
Υ/Δ 3
Μπάνια 2
Όροφος 4ος
Έτος Κατασκευής 2000
Τ.μ. Οικοπέδου 600
Θέα Θάλασσα
Κατάσταση Καταπληκτική
Parkings
Θέρμανση Κεντρική
Επίπεδα
e-agents ID 1894670
Κωδικός 39605

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Κλιματισμός Διαμπερές Προσόψεως Ηλιακός Τέντες Πόρτα Ασφαλείας Συναγερμός Βεράντες Φωτεινό Επιπλωμένο Τζάκι Κήπος Πολυτελές Ασανσέρ Διπλά Τζάμια Νυχτερινό ρεύμα
 

Περιγραφή

Γλυφάδα, Άνω Γλυφάδα, Προς Πώληση, Κατάσταση: Καταπληκτική, Διαμέρισμα, 120 τ.μ., 4ος Όροφος, Έτος κατασκευής: 2000, 3 Υ/Δ, 2 Μπάνιο/α, Κεντρική - Πετρέλαιο Θέρμανση, Κλιματισμός, Ηλιακός, 1 Κουζίνα/ες, Επιπλωμένο, Πολυτελές, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Συναγερμός, Τζάκι, Νυχτερινό ρεύμα, Διπλά Τζάμια, Τέντες, Βεράντες, Κήπος, Kουφώματα: Αλουμινίου, Δάπεδα: Πλακάκια, υπέροχο, φωτεινό διαμέρισμα σε ήσυχη περιοχή της Άνω Γλυφάδας, ιδανικό για οικογένεια, Συνδυάζει άνεση, κομψότητα, ηρεμία και εύκολη πρόσβαση σε αγορά και συγκοινωνία, Θέα: απεριοριστη θεα θαλασσα, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Γ, Τιμή: 450.000€ Best Plus Real Estate, Δείτε περισότερες φωτογραφίες και ακίνητα στο www.bestplus.gr, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2109600068

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026

Socialize it

 

Δείτε ακόμα

Γλυφάδα - 84τμ.

340.000 €

Δείτε ακόμα

Γλυφάδα - 100τμ.

520.000 €

Δείτε ακόμα

Γλυφάδα - 100τμ.

360.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία C
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

2109600068
info@bestplus.gr

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2000 Τ.μ. Οικοπέδου: 600 Θέα: Θάλασσα Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: Θέρμανση: Κεντρική Επίπεδα:
Περιοχή: Γλυφάδα (Δ. Γλυφάδας) Υποπεριοχή: Άνω Γλυφάδα
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 450.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 120
Τιμή/τ.μ. 3.750€ Υ/Δ: 3
Μπάνια: 2 Όροφος: 4ος
Κωδικός: 39605

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...